MÖBLER / Bord / Étagère 8392068
nr 839 2068
Étagère
1800-tal, med instarsia, höjd: 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 augusti 2013
kl 18:24:11
500 kr
250 kr
350 kr
500 kr
600 kr
800 kr